Zapisy 2016/2017

Zapisy Przedszkole Katowice

Nadal trwają zapisy do Przedszkola „Akademia Mądrych Sówek”. Zapraszamy dzieci do każdej z grup oraz do „zerówki”.

Do „Akademii Mądrych Sówek” przyjmujemy również dzieci w wieku 2,5 lat – 6 lat. Liczba miejsc jest ograniczona w związku z tym prosimy osoby zainteresowane zapisaniem swojego dziecka o jak najszybsze zgłoszenie się do sekretariatu przedszkola.

W programie zajęć przewidziane zostały liczne zajęcia rozwojowe oraz edukacyjne, które zapewniają wszechstronny rozwój dzieci. Nasze przedszkole wyróżnia się na tle innych placówek niezwykle bogatą ofertą warsztatów, wśród których są m.in.  zajęcia plastyczne, muzyczne, rytmiczne, ruchowe, językowe i szereg innych zajęć, w zależności od potrzeb dzieci i oczekiwań rodziców. W Akademii Mądrych Sówek dzieci uczą się pisać, liczyć, wyrażać emocje, poznają tradycje oraz zasady dobrego zachowania się, a co najważniejsze – uczą się samodzielności. Wykorzystujemy nowoczesne metody pedagogiki przedszkolnej. Dzieci mogą także korzystać z dodatkowych atrakcji, takich jak: wycieczki, zajęcia taneczne, warsztaty informatyczne, tematyczne kółka zainteresowań.

Do dyspozycji Państwa dzieci oddajemy bardzo atrakcyjnie wyposażone pomieszczenia, w których realizowane są zajęcia ruchowe, taneczne, muzyczne i rozwojowe. Każde dziecko może liczyć na udział w specjalnym programie adaptacyjnym, który ułatwi mu zaaklimatyzowanie się w naszej Akademii i poznanie swoim nowych kolegów i koleżanek. Zapraszamy do Akademii Mądrych Sówek dzieci z Katowic oraz okolicznych miejscowości.

Zapisy przedszkole Katowice

Karta zgłoszenia dziecka do przedszkola

Zapisy przedszkole Katowice

Karta zgłoszenia na zajęcia dodatkowe

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Szczegóły dotyczące odpłatności znajdują się TUTAJ