Przedszkole Katowice – Ptaki Cudaki

Przedszkole Katowice – atrakcyjny program zajęć dla przedszkolaków

W programie zajęć naszego Przedszkola, przewidziane zostały liczne zajęcia rozwojowe oraz edukacyjne, które zapewniają wszechstronny rozwój dzieci. Nasze przedszkole wyróżnia się na tle innych placówek niezwykle bogatą ofertą warsztatów, wśród których są m.in. zajęcia plastyczne, muzyczne, rytmiczne, ruchowe, językowe i szereg innych zajęć, w zależności od potrzeb dzieci i oczekiwań rodziców.

Jesienią nasze dzieci się nie nudzą. Z tego, co daje nam przyroda w tym okresie można wyczarować wszystko. U nas przedszkolaki robią ptaki cudaki – najbardziej fantazyjne i bajkowe ptaki, jakie można sobie wymarzyć. Wyobraźnia dzieci pozwala na wykonanie takich stworzeń,  które wzbudzają nasz podziw.

Wykonanie ptaków – cudaków wyzwala kreatywność, pokazuje barwny świat oczami dziecka. Nieskrępowana dziecięca wyobraźnia tworzy magiczne ptaki wykonane z liści, patyczków, kamieni, szyszek, plasteliny i innych wymyślnych materiałów.

Każde z dzieci bez względu na swoje ograniczenia z większą lub mniejszą pomocą stworzyło własnego „Ptaka cudaka”. Wszystkie jednakowo cieszyły się z efektów swoich prac. Zresztą co tu dużo pisać proponujemy obejrzenie prac w naszej galerii.

Zapraszamy 🙂

 

 

Udostepnij