Mali Informatycy

Zajęcia komputerowe dla przedszkolaków

zajęcia komputerowe dla przedszkolakówDzieci z naszego przedszkola będą miały możliwość uczestnictwa w nowym wprowadzonym przez Ministerstwo Edukacji roku programie dotyczącym nauki programowania. Program startuje od września 2016 roku. Program realizujemy dzięki współpracy z Niepubliczną Szkołą Podstawową Nasza Szkoła

Celem programu jest współpraca z placówkami edukacyjnymi. Dotyczy ona utworzenia ośrodków wspierania motywacji dzieci do uczenia się programowania na różnych etapach edukacyjnych. W czasie trwania programu tworzone będą również listy problemów możliwych do rozwiązania przez dzieci w wieku przedszkolnym. Dzięki udziałowi w programie dzieci wykształcą w sobie umiejętność rozwiązywania problemów na podstawie abstrakcyjnego i logicznego myślenia. Udział dzieci w programie jest bezpłatny.

Dzięki naszemu informatykowi i  nowatorskiemu programowi dzieci z Niepublicznego Przedszkola Akademia Mądrych Sówek będą mogły poznawać tajniki i doskonalić swoje umiejętności w dziedzinie informatyki.

Zajęcia komputerowe dla przedszkolaków mogą wyglądać tak:

Zajęcia dodatkowe Przedszkole Katowice Akademia Mądrych Sówek (2)Zajęcia dodatkowe Przedszkole Katowice Akademia Mądrych Sówek (5)Zajęcia dodatkowe Przedszkole Katowice Akademia Mądrych Sówek (4)