Kadra

Kadra pedagogiczna Przedszkola

basia-300x300Dyrektor mgr Barbara Kruczek  z oświatą jestem związana od 34 lat. Pracę rozpoczynałam jako nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej. Potem nauczałam muzyki w klasach 1-8 SP. Zmiany w szkolnictwie spowodowały, że ukończyłam oprócz Wyższej Szkoły Pedagogicznej w Warszawie filologię angielską na Gnieźnieńskiej Wyższej Szkole Pedagogiczno – Humanistycznej, Pozwoliło mi to  nauczać języka angielskiego na poziomie gimnazjum i szkoły średniej. Moje pierwsze spotkanie z dziećmi z deficytami rozwojowymi odbyło się w Zespole Szkół Specjalnych w Katowicach wiele lat temu. Od tamtej pory związana jestem z dziećmi o różnych deficytach zarówno w szkołach integracyjnych jak i specjalnych. Od kilku lat sprawuję funkcje dyrektora placówki integracyjnej.

 

pani-ewaPani Ewa

Ukończyła Uniwersytet Śląski, filia Cieszyn – pedagogika artystyczna, Akademię Sztuk Pięknych w Katowicach i Wyższą Szkołę Pedagogiczną TWP w Katowicach – wychowanie przedszkolne. Lubi : jazz, kino skandynawskie i mieć dobre pomysły. Prowadzi zajęcia plastyczne dla dzieci w każdym wieku oraz sporadycznie warsztaty dla nauczycieli.

 

 

Pani Paulina

Ukończyła studia na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. Jest osobą pozytywnie nastawioną do życia. Lubi poznawać świat i nowych ludzi. Muzyka, Kino, książki psychologiczne oraz sport – to jest to, co ja interesuje. Praca z dziećmi daje jej dużą satysfakcję – wychodzi z założenia, że najważniejsze w tej pracy są dobre relacje wypracowane z podopiecznymi oraz indywidualne podejście do każdego z nich.

Pani Svitlana

Ukończyła studia w Górnośląskiej Wyższej Szkole Handlowej im.Wojciecha Korfantego na kierunku Edukacja wczesnoszkolna z wychowaniem przedszkolnym. Uwielbia pracę z dziećmi w wieku najmłodszym, ponieważ uważa, iż okres ten jest bardzo ważny w życiu każdego dziecka a także ma ogromny wpływ na dalszy rozwój malucha na kolejnych szczeblach edukacji. Dodatkowo interesuje się : teatrem, muzyka klasyczną, literaturą polską i rosyjską. Bardzo lubi podróżować i zwiedzać; stare zabytki, wszelkiego typu muzea i katedry.