Kadra

Kadra pedagogiczna Przedszkola

Wicedyrektor: mgr Sabina Kubica

Prawie od urodzenia związana z pracą z dziećmi i młodzieżą. Najpierw w postaci wolontariatu, a potem zawodowo. Interesuje się nowymi trendami w edukacji i neurodydaktyką. Świetna organizatorka i  liderka działań. Działa na rzecz społeczności lokalnych w ramach Stowarzyszenia Mocni Razem oraz Rady Jednostki Pomocniczej nr 3 w Katowicach Zawodziu. Oprócz dzieci, co oczywiste i działalności społecznej bardzo lubi koty i makaron w każdej postaci

Chce aby  „Akademia Mądrych Sówek” i „Nasza Szkoła” była miejscem, w którym liczy się nie tylko „sucha” wiedza, ale także to jakim dziecko może stać się człowiekiem, jak może znaleźć własną drogę do sukcesu.

Specjalista ds administracyjno-finansowych: mgr Aneta Baranowska

Absolwentka ekonomii na Akademii Ekonomicznej w Katowicach oraz wielu kursów i studiów podyplomowych w zakresie zarządzania kadrami, projektami unijnymi oraz rachunkowości. W przedszkolu odpowiadam za: wszelkie sprawy finansowo- księgowe oraz kadrowo-płacowe.

 

wychowawca Przedszkole KatowicePani Faustyna – wychowawczyni

Jestem wychowawcą w przedszkolu Akademia Mądrych Sówek. Moją pracę zaczęłam od września 2017 roku. Do teraz skończyłam edukację wczesnoszkolną i przedszkolną z terapią pedagogiczną. Moją pasją są dzieci, uwielbiam z nimi pracować, dlatego ciągle w tym kierunku się rozwijam, zdobywając wiedzę, chodząc na szkolenia oraz warsztaty. W mojej pracy zwracam uwagę na to, żeby moi podopieczni nie nudzili się, poświęcam im dużo uwagi. Często rozmawiam z rodzicami dzieci. Nauczyłam się wyrozumiałości, najważniejszy dla mnie jest uśmiech dziecka, który sprawia mi radość.

kadra PrzedszkolePan Adam – rehabilitant

Pan Krzysztof – gimnastyka korekcyjna