Category Archives: Aktualności

wakacje w przedszkolu

Wakacje w przedszkolu 2019

W wakacje nasze przedszkole pracuje normalnie. Podczas słonecznych dni wychodzimy na wycieczki do parku wodnego lub tężni a w pochmurne bawimy się w naszych salach. W miesiącu lipcu i sierpniu zapraszamy osoby niezdecydowane do zapisania do nas dzieci na tydzień adaptacyjny. W ten prosty sposób przekonacie się Państwo czy warto nam zaufać i zapisać od września dziecko do naszej placówki. Przypominamy, że cały czas trwa rekrutacja do wszystkich grup wiekowych. Wspieramy również Edukację Domową dla dzieci objętych obowiązkiem przygotowania przed szkolnego „zerówki”. Osoby zainteresowane zapisaniem dziecka do naszej placówki zapraszamy do kontaktu z sekretariatem i Panią Dyrektor.

Czytaj dalej

wycieczka przedszkolaków

Wycieczka

Po raz pierwszy przedszkolaki wraz z wychowawcami pojechały na wycieczkę do kopalni Guido do sztolni Luiza. Była to niezwykła przygoda. Dzieci na swojej drodze spotkały Skarbnika, opiekuna i strażnika górników. Było też ognisko z pysznymi kiełbaskami.

Czytaj dalej

Festyn Rodzinny

IV Festyn Rodzinny

W sobotę dzięki uprzejmości Górnośląskiej Wyższej Szkoły Handlowej w Katowicach, która odstąpiła nam swoje miejsce, mieliśmy przyjemność zaprezentować się podczas IV Festynu Rodzinnego „Od Serca” organizowanego w parafii NSPJ i świętego Jana Bosko w Katowicach Piotrowicach. Wspólnej zabawie nie było końca. Dziękujemy Pani Dyrektor i nauczycielom, którzy w sobotę zapewnili dzieciakom sporo atrakcji.

Czytaj dalej

Przedszkole AMS Katowice

Dzień otwarty

W piątek 7 czerwca zorganizowaliśmy w naszym przedszkolu Dzień Otwarty. Jedną z atrakcji było przedstawienie z okazji Dnia Mamy i Taty. Było sporo tańca, śpiewu i moc wzruszeń. Po przedstawieniu Rodzice otrzymali prezenty. Następnie był czas na słodki poczęstunek, zwiedzanie obiektu i spotkanie z Panią Dyrektor. Przypominamy, że trwa rekrutacja do wszystkich grup naszego przedszkola. Zapraszamy!

Czytaj dalej