Category Archives: Aktualności

Wizyta w Straży Pożarnej

W czwartek była piękna pogoda, więc my wybraliśmy się na wycieczkę:) Głównym celem naszej podróży pociągiem była straż pożarna w Szopienicach. Poznaliśmy z bliska jak pracują strażacy, zobaczyliśmy wszystkie sprzęty, które są potrzebne podczas gaszenia pożarów oraz pojazdy strażackie. Zwiedzanie jednostki tak bardzo nam się podobało, że aż szkoda było wracać do przedszkola. Może ktoś z nas zostanie strażakiem?Dziękujemy strażakom z JRG I PSP Katowice za ciepłe przyjęcie!

Czytaj dalej

Bal Karnawałowy

Jeszcze nie ochłonęliśmy po koncercie, a tu już następna impreza się szykuje. 🙂 Na bal karnawałowy zapraszamy również wszystkich uczniów „Naszej Szkoły”. To będzie z pewnością wspaniała zabawa i świetna prezentacja przeróżnych kreacji karnawałowych! Nie możemy się doczekać, a wy? 🙂 Bądźcie z nami!

Czytaj dalej

Koncert charytatywny

Zapraszamy na Koncert Charytatywny, który będzie miał miejsce na początku lutego, a dokładniej 1 lutego 2019. Środki, które zbierzemy podczas koncertu, przeznaczone zostaną na stelaż do syntezatora mowy dla uczennicy zaprzyjaźnionej szkoły „Nasza Szkoła”. Karolina to wspaniała dziewczyna, która zasługuje na pomoc, wpadniecie? 🙂

Czytaj dalej