Category Archives: Aktualności

wycieczka przedszkolaków

Wycieczka

Po raz pierwszy przedszkolaki wraz z wychowawcami pojechały na wycieczkę do kopalni Guido do sztolni Luiza. Była to niezwykła przygoda. Dzieci na swojej drodze spotkały Skarbnika, opiekuna i strażnika górników. Było też ognisko z pysznymi kiełbaskami.

Czytaj dalej

Festyn Rodzinny

IV Festyn Rodzinny

W sobotę dzięki uprzejmości Górnośląskiej Wyższej Szkoły Handlowej w Katowicach, która odstąpiła nam swoje miejsce, mieliśmy przyjemność zaprezentować się podczas IV Festynu Rodzinnego „Od Serca” organizowanego w parafii NSPJ i świętego Jana Bosko w Katowicach Piotrowicach. Wspólnej zabawie nie było końca. Dziękujemy Pani Dyrektor i nauczycielom, którzy w sobotę zapewnili dzieciakom sporo atrakcji.

Czytaj dalej

Przedszkole AMS Katowice

Dzień otwarty

W piątek 7 czerwca zorganizowaliśmy w naszym przedszkolu Dzień Otwarty. Jedną z atrakcji było przedstawienie z okazji Dnia Mamy i Taty. Było sporo tańca, śpiewu i moc wzruszeń. Po przedstawieniu Rodzice otrzymali prezenty. Następnie był czas na słodki poczęstunek, zwiedzanie obiektu i spotkanie z Panią Dyrektor. Przypominamy, że trwa rekrutacja do wszystkich grup naszego przedszkola. Zapraszamy!

Czytaj dalej

Skrzynka na sygnały

Anonimowa skrzynka na sygnały

Utworzyliśmy anonimową skrzynkę na sygnały. Zapraszamy do kontaktu. Drodzy Rodzice Możecie pisać w każdej sprawie. Każdy temat jest dla nas ważny! Dzięki Wam możemy odpowiednio zareagować. Każdy wpis jest całkowicie anonimowy! Anonimowa skrzynka na sygnały jest dostępna na naszej stronie internetowej w menu po prawej stronie lub: TUTAJ

Czytaj dalej